foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W dniu 16 marca 2019 roku na pływalni Technikum Ogrodniczego przy ul. Bełskiej 1/3 w Warszawie odbyła się I Wodna Familiada, czyli rodzinne zawody pływackie z przymrużeniem oka. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn. Zespoły rywalizowały w 4 konkurencjach, tj. wyścig koników morskich, poławiacze pereł, holowanie najmłodszego członka rodziny na materacu oraz sztafeta rodzinna. 

Zabawa była przednia jak zapewniają uczestnicy imprezy – zarówno ci młodsi jak i ci starsi, którzy być może pierwszy raz w życiu mieli okazję pływać na materacu na pływalni. Uśmiech będący na twarzy każdego uczestnika był wspaniałym podziękowaniem zarówno za rywalizację jak i za nagrody, które zostały rozdane wszystkim drużynom biorącym udział w imprezie.

Organizotorem Wodnej Familiady był Uczniowski Klub Sportowy Ogrodnik oraz Technikum Ogrodnicze.