foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

W dniu 16 marca 2019 roku na pływalni Technikum Ogrodniczego przy ul. Bełskiej 1/3 w Warszawie odbyła się I Wodna Familiada, czyli rodzinne zawody pływackie z przymrużeniem oka. Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn. Zespoły rywalizowały w 4 konkurencjach, tj. wyścig koników morskich, poławiacze pereł, holowanie najmłodszego członka rodziny na materacu oraz sztafeta rodzinna. 

Czytaj więcej: 1. Wodna Familiada na Bełskiej

Witamy na oficjalnej stronie internetowej Uczniowskiego Klubu Sportowego OGRODNIK.
Mamy nadzieję, że nasza oferta wzbudzi Wasze zainteresowanie i razem uda nam się stworzyć miejsce pełne pozytywnej energii i sportowych wrażeń. Nie od dziś wiadomo, że aktywność ruchowa łączy ludzi, pozwala zawrzeć nowe znajomości i tym samym tworzy poczucie szczególnej wspólnoty. Nie bez znaczenia jest również fakt, że sport uczy młodych zawodników odpowiedzialności i zaangażowania, a także dostarcza mnóstwo zabawy.
Przyjdź do nas po kondycję, zdrowie, sportowe umiejętności i inspirujące doświadczenia. W ofercie mamy zajęcia dla dzieci i młodzieży w takich dyscyplinach jak siatkówka i pływanie.

Skuteczne bloki, ataki i przemyślana taktyka. Już po raz 3 w Zespole Szkół nr 39 w Warszawie odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Technikum Ogrodniczego zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Ogrodnik. W tegorocznej edycji wzięło udział blisko 50 zawodniczek reprezentujących cztery drużyny. 

Czytaj więcej: III Turniej Siatkówki

Dzięki współpracy z Dyrekcją Zespołu Szkół nr 39 w Warszawie został utworzony Uczniowski Klub Sportowy OGRODNIK. UKS OGRODNIK działa na terenie dzielnicy Mokotów, członkami klubu są nauczyciele, pracownicy oraz uczniowie Technikum Ogrodniczego.
Nasz Klub został wpisany do prowadzonej przez Prezydenta m. st. Warszawy ewidencji uczniowskich klubów sportowych, pod numerem 664.
Siedzibą Klubu jest Zespół Szkół nr 39 w Warszawie, ul. Bełska 1/3.
Klub powołał dwie sekcje sportowe: pływacką i siatkarską. UKS Ogrodnik prowadzi regularne treningi danych sekcjach sportowych. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów oraz trenerów. Praca w klubie opiera się na wolontariacie.